2D a 3D fotografie: ako postupovať?

S pomocou najmodernejšej laserovej technológie vnútorného gravírovania dnes môžeme do kryštálov gravírovať prakticky čokoľvek: 3D fotografie a modely, 2D fotografie či obrázky, logá, texty … Rozhodli ste sa potešiť svojich blízkych originálnym darčekom alebo doplniť svoju pracovňu o pôsobivú trofej a chcete vedieť, ako máte postupovať?

POSTUP: 2D FOTOGRAFIE

Nasledujúci postup je zhodný pre objednávky gravírovania 2D fotografií a fotografií konvertovaných z 2D do 3D. Je preto dobré si pred zaslaním fotografie rozmyslieť, ktoré riešenie je pre vás zaujímavejšie – či preferujete rýdzo tradičné 2D snímku, alebo radi necháte našich grafikov, aby mu dodali na plastickosti.

  1. Vyberte si kryštál, do ktorého má byť fotografia vyrytá.
  2. Vyberte si obľúbenú fotografiu a zašlite nám ju vo formáte BMP alebo JPG, a to prostredníctvom nášho online formulára pre odosielanie podkladov, ktorý nájdete na stránke vybraného kryštálu. Odporúčame zvoliť kvalitnú fotografiu v čo najvyššom rozlíšení, aby boli detaily dobre vykreslené a mohli byť následne prenesené do kryštálu.
    Ako má vyzerať vhodná fotografia na 2D a 3D gravírovanie?
  3. Ak chcete, doplňte Vašu fotografiu ľubovoľným textom. U všetkých našich produktov je gravírovaný obraz možné doplniť o text – napríklad venovanie, dátum svadby či promócie, mená zamilovaných či rodičov a detí, atď. Za doplnenie gravírovanej fotografie textom účtujeme príplatok 4 eurá k cene kryštálu / rámčeka. Zadanie textu ku gravírovaniu, vrátane výberu písma, sa vykonáva pomocou formulára odoslania podkladov, súčasne s odoslaním fotografie.
  4. Váš kryštál s gravírovanou 2D alebo 3D fotografiou zhotovíme a odošleme na Vašu adresu do 10 pracovných dní od prijatia Vašej platby.
  5. Voilá! Váš jedinečný darček, ktorým urobíte radosť každému, je hotový!