Rozdiel medzi 2D a 3D

Aký je rozdiel medzi 2D a 3D gravírovaním?

Písmenko “D” v skratkách 2D a 3D označuje slovo dimenzia, teda rozmer. Čokoľvek je označené ako 2D má teda dva rozmery a je vo svojej podstate plocha. V našom prípade sa jedná o dvojrozmerné fotografie, obrázky a motívy či texty, ktoré gravírujeme do rámčekov a kryštálov podľa vášho želania. Fotografie či obraz, ktorý nesie označenie 3D, prekračuje bežný rámec pridaním tretieho rozmeru – tretej dimenzie, čím vzniká výrazne realistickejšia podoba tvarov a vecí. V reálnom živote sú všetky bytosti i predmety trojrozmerné a preto je dojem z 3D zobrazenia oveľa silnejší a realistickejší, či už v 3D kine alebo v kryštáli.

 2D Fotografie

Zašlite nám Vašu obľúbenú fotografiu (zo svadby, promócie, oslavy, z pláže, s deťmi či rodičmi, s kamarátmi alebo so svojím zvieracím miláčikom) v digitálnom formáte (JPG, BMP, PNG) a my ju vygravírujeme do Vami vybraného kryštálu, aby Vám robila radosť navždy!
Ako postupovať?

Konverzia z 2D do 3D

Technológia sa posúva neustále dopredu a vďaka pokrokovým riešeniam a profesionálnemu softvéru dnes naši grafici dokážu konvertovať bežné 2D fotografie do formátu 3D v kvalite, ktorá je takmer porovnateľná s 3D portrétmi nadobudnutými 3D kamerou. Zašlite nám Vašu obľúbenú fotografiu a my ju vygravírujeme do Vami vybraného kryštálu v 3D!
Ako postupovať?

Pre firmy 

Firmám ponúkame výrobu reklamných predmetov, firemných darčekov a upomienok za výhodných cenových podmienok.
Viac o ponuke pre firmy.